ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 14

41-806 Zabrze

sekretariat@zso14.zabrze.pl

Drodzy Uczniowie,

opiekunem Samorządu Uczniowskiego LO została Pani Edyta Kraszewska - Szymura.

PRZEWODNICZACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Miło nam poinformować, że Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024 ponownie został Kaceper Rogóż - uczeń klasy 3A LO.

NOWY PRZEWODNICZĄCY SU

13 października odbyły się wybory Przewodniczacego Samorządu Uczniowskiego. Miło nam poinformować, że nowym Przewodniczącym SU został Kacper Rogóż z klasy 2A LO. Gratulujemy!!

PODZIĘKOWANIE DLA MARTYNY

13 października podziękowaliśmy Martynie z klasy 4C LO za roczną pracę na rzecz szkoły jako Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

INTEGRACJA Z OKAZJI DEN

13 października odbyła się impreza integracyjna przygotowana przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Było karaoke, meeting, wróżby, zagadki, kalambury, a nawet karykatury.

WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SU W VIII LO - SYLWETKI KANDYDATÓW I ICH PROGRAMY

13 października 2022 roku odbędą się w naszej szkole wybory Przewodniczacego SU - poniżej zamieszczamy sylwetki kandydatów i ich programy. Zachęcamy do zapoznania się  z nimi !!

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA z UNICEF

22 listopada 2021 roku obchodziliśmy w szkole MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA z UNICEF - impreza została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

KONKURS NA LOGO VIII LO

UWAGA !!
Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na logo VIII LO !!
O szczegóły pytajcie opiekuna SU oraz przedstawicieli klas (członków Samorządów Klasowych).
Oferty należy złożyć do poniedziałku 12 października do godz. 14:00 u swoich przedstawicieli.

DZIEŃ CHŁOPAKA 30.09.2020

30 września 2020 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka - na sportowo i na słodko Uśmiech Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia, które przygotował SU

PRZEWODNICZĄCY SU

30 września 2020 roku odbyły się wybory przewodniczacego SU - został nim Paweł Kamiński z kl. 2A LO. Gratulujemy!!! Życzymy dobrych pomysłów oraz determinacji i wytrwałości w ich realizacji !!

DZIEŃ CHŁOPAKA - IMPREZA ORGANIZOWANA PRZEZ SU

Imprezę zaczynamy w środę 30.09.2020 na 4 lekcji czyli o 10:35 i kończymy o 13:25 (lekcja 4, 5 i 6).
Wszyscy spotykamy się na patio szkoły . Pani dyrektor rozpoczyna imprezę, którą w całości przygotowali uczniowie 3B LO.
Gry sportowe:
 *   piłka nożna na boisku
 *   siatkówka na...

KANDYDACI NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami kandydatów na przewodniczącego SU oraz ich programami i pomysłami Uśmiech

WYBORY PRZEWODNICZACEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Wybory przewodniczącego SU odbędą się w naszej szkole  30 września 2020.
Od czwartku 24.09 można prezentować sylwetki kandydatów!!  Szczegółowe informacje u opiekuna SU.

RADIOWĘZEŁ

Opiekun SU przypomina, że zgodnie z ustaleniami, radiowęzeł działa wg następującego planu:
poniedziałek IIA LO
wtorek IIC LO
środa IIIA LO
czwartek IIB LO
piątek IIIB LO
Muzykę włączamy po 3, 4, 5 i 6 lekcji. Klucz odbieramy od pań z obsługi i tam oddajemy po lekcjach.

ZEBRANIE SU

Przypominamy, że kolejne zebranie SU odbędzie się we wtorek 22.09.2020 o godz.10:35 sala nr 9 (I piętro budynek A).